Beru na vědomí
Webová stránka využívá pouze krátkodobé, funkční soubory cookies za účelem správné funkce webu. Nemáme žádné statistiky ani kampaně. 
Login
Heslo

Zapomenuté heslo  |  Registrace


VEČERNÍ JEZDECKÁ SHOW

29.08.2014

Během finále KMK proběhne v sobotu 6.9.2014 od 20:00 ojedinělá jezdecká show při  níž se můžete těšit na pětinásobného mistra České republiky  v drezuře a drezurního jezdce roku 2013 Fabrizia Sigismondiho, který se s Trevisem Jospo představí v KÜRU.  V küru uvidíte i šestiletého plemenného hřebce Landin po Landino s jezdkyní Michaelou Habáskovou - několikanásobnou mistryní v drezuře v kategorii juniorů a mladých jezdců.

Divácky atraktivní bude jistě skoková ukázka koní plemene český teplokrevník s možností tipování a sázení na vítěze. hrebecek

Ze ZH Pískek dorazí do zduchovické haly oblíbená skoková čtverylka.

Představí se Vám finalisté v kategorii klisnička a hřebeček roku 2014 a 5 finalistek kategorie 3letých klisen plemene ČT.

Na závěr budou pro chovatele předvedeni plemenní hřebci ČT. 4letý  Clin d´Or, který bude startovat ve finále KMK s Jiřím Hruškou, Lantino, který je zapůjčen z hřebčína Sprehe a Dark Diamond se předvede pod sedlem s Petrou Miki Civišovou.

Celým večerem Vás bude společně s Alešem Suchánkem doprovázet svým humorem Milan Pitkin, který s kapelou Farmáři zahraje populární písně ve stylu country a western.

 

Bližší informace o koních, na něž se bude moci sázet, přineseme po víkendu.