Beru na vědomí
Webová stránka využívá pouze krátkodobé, funkční soubory cookies za účelem správné funkce webu. Nemáme žádné statistiky ani kampaně. 
Login
Heslo

Zapomenuté heslo  |  Registrace


CHANNEL STAR 2015 STARTUJE

03.04.2015

Vážení jezdci, jezdkyně, diváci,

I když počasí je zdá se \'lehce\' vrtkavé, chvíli se nám do oken opírá slunce, chvíli na parapety bubnuje déšť, chvíli se dají venku stavět velikonoční sněhuláci a chvílemi nám div vítr neodnese střechu, tak je nám velkou ctí vás pozvat na první kolo seriálu Channel Star.

Tento již 10. ročník skokového seriálu nemůže být jen tak obyčejný.  Nejen že nám přivítá jaro a my se tak z haly přesuneme na čerstvý jarní vzduch a budeme pevně věřit, že aprílové počasí bude na naší straně a nikdo se nebude muset halit zpět do zimních bund, ale čeká vás i spousta dobrého jídla z jarního menu, skvělá hudba k poslechu a vůbec úžasná jarní atmosféra.

Přesunujeme se na venkovní kolbiště, které je na přivítání jara také dokonale připraveno. Kvalitu povrchu našeho závodního kolbiště, jež odpovídá evropským standardům, zajišťuje společnost Boheme Concept.

Bude také vytvořeno kvalitní zázemí pro jezdce, jejich doprovody a diváky. V letní restauraci vám naši šéfkuchaři z NOVOMĚSTSKÉHO PIVOVARU, budou servírovat jarní speciality, a kdyby nám přeci jen počasí tak úplně nepřálo, letní restaurace je krytá.

1. kvalifikační kolo CHANNEL STARU, začíná v sobotu 11. 4. 2015 a pokračuje v neděli 12. 4. 2015.

Předpremiérou bude již tradičně páteční Hobby Cup, ve kterém si mohou zaskákat jezdci, pony, i koně bez omezení.

Termíny seriálu:

11. - 12. 4. - 1. kolo seriálu CHANNEL STARLogo CHANNEL STAR 2015

6. - 7. 6. - Cena Sv. Norberta - 2. kolo CHANNEL STAR

3. - 5. 7. - CHANNEL STAR - SUPER SPECIÁL

7. - 9. 8. - VELKÉ FINÁLE CHANNEL STAR